Aktualitity:

Krizový štáb Sušice rozhodl, že mateřská škola bude s platností od 14.10.2020 poskytovat péči pouze dětem zaměstnaných rodičů. Děti, které mají povinné předškolní vzdělávání, mohou navštěvovat MŠ bez ohledu na zaměstnání rodičů.

Město Sušice rovněž nabízí zajištění péče o děti ve věku 6-10 let pracujících rodičů. Péče bude zajištěna v 6. třídě MŠ pedagogy ZŠ a to od 6.00 do 16.30h. Nástup do MŠ je do 8.00h.

Prosíme všechny, kteří vstupují do objektů mateřské školy, aby dodržovali zvýšená hygienická opatření, nosili roušky, dezinfikovali si ruce a zbytečně se neshlukovaly v šatnách dětí. Děkujeme za pochopení.

Mateřská škola přechází na bezpečnostní otevírání vchodových dveří pomocí čipů. Rodiče si zakoupí čipy /max 2 do rodiny, po dohodě možno i přiobjednat/ u svých třídních učitelek / 1 čip á 100,- Kč/ a po té bude budova zavřená a otevírat ji budete sami pomocí čipu. Po ukončení docházky dítěte do MŠ čipy vrátíte a bude vám vrácena i záloha 100,- Kč á 1 čip. V případě ztráty čipu nahlaste neprodleně tuto skutečnost třídní učitelce.

Vážení rodiče,

výběr stravného (září) a školného (říjen) !!!!

V týdnu od 12.10. do 16.10.  v kanceláři ŠJ  7. - 16. hodin

Děkuji za pochopení a klidné dny.

Platby v bankách proběhnou 19.10. (pondělí) !!!

Děkujeme za Vaši platbu.

Naše paní kuchařky se snaží zpestřit dětem jídelníček novými kulinářskými nápady a to podle zásad zdravé výživy. Ukázky si můžete prohlédnout ve fotogalerii / např.pomazánka z červené řepy,avokáda, dýňová polévka, sýrová pizza s oreganem,domácí pudink se smajlíky, nový čaj "jahodový polibek" od firmy Oxalis a pod./

• Od pondělí 23.10.2017 můžete používat při komunikaci s učitelkami ve třídě svého dítěte a především i k omlouvání nepřítomnosti dítěte v MŠ e-mailové adresy:

1.trida@mstylova.cz, 2.trida@mstylova.cz, 3.trida@mstylova.cz,

4.trida@mstylova.cz, 5.trida@mstylova.cz, 6.trida@mstylova.cz

• Mateřská škola je přihlášena do projektu: " Celé Česko čte dětem" a navázala úzkou spolupráci s Městskou knihovnou.O chystaných akcích budete informováni ve svých třídách.

" Všichni chceme, aby z našich dětí vyrostli moudří, dobří a šťastní lidé. Jak toho dosáhnout? Čtěme dětem! Čtenářem se nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu!"

• V novém školním roce 2020/2021 bude placení stravného a školného v naší MŠ prováděno bezhotovostní a hotovostní platbou. Prosím rodiče nových dětí, pokud budete platit bezhotovostní platbou (inkaso),aby jste si zavedli příkaz k povolení inkasa ve své bance.
  • Číslo účtu příjemce platby(MŠ Tylova) 78-2782470267/0100
  • Pouze v pondělí je Vašemu dítěti odhlášeno stravné pokud nepřijde a není omluveno v MŠ
  • Strava v mateřské škole je určena k okamžité spotřebě!!!
  • Na výlety pořádané MŠ je zajištěno pro Vaše děti stravování a pitný režim po celý den.